×
728 905 153

Pn-pt: 10.00-21.00, soboty ustalane w razie potrzeby Klienta

Pakiety

Dla Twojej urody, dla Twojej satysfakcji

Jeśli szukasz skutecznej, komfortowej i korzystnej finansowo depilacji laserowej w Krakowie, jesteś w odpowiednim miejscu. Specjalnie dla takich osób jak Ty – zdecydowanych raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała, stworzyłyśmy pakiety trzech zabiegów depilacji laserowej.

5 pakietów, 3 zabiegi, 5 korzyści.

Dlaczego warto skorzystać z opcji pakietów? Skuteczność. Seria 3 zabiegów wykonanych w odpowiednich odstępach czasu najlepszym laserem medycznym jakim jest Light Sheer Duet, gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Komfort. Zadbałyśmy o każdy element, który składa się na poczucie komfortu naszych klientów, wysokie kwalifikacje personelu, miła atmosfera, estetyczne otoczenie, nowoczesny sprzęt oraz bezbolesność i krótki czas samego zabiegu. Szybkość. Czy wiesz, że czas pojedynczego zabiegu depilacji wykonywanego laserem Light Sheer Duet jest ponad 60% krótszy w porównaniu z innymi laserami? Bezpieczeństwo. Przed pierwszym zabiegiem zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Jest to moment, w którym wykluczamy przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz wykonujemy próbę laserową w celu określenia optymalnych parametrów lasera. Korzyści finansowe. Cena pakietu jest niższa niż suma kosztów pojedynczych zabiegów. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2  raty bez dodatkowych opłat czy prowizji.

Pytania?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz. Umów się na bezpłatną konsultację, a doradzimy Ci optymalne rozwiązania.